Remigiusz Mróz i książka Behawiorysta
12 czerwca 2022

Remigiusz Mróz to pisarz, który jest znany z tego, że napisał już wiele książek. Jest to twórca, który pisanie traktuje jako pracę na pełny etat, a jego pasja pojawia się często jako premierowa pozycja na półkach w księgarni. Behawiorysta książka to powieść, która jest jedną z nowszych od Mroza. W tej powieści można poznać byłego prokuratora Edlinga. Behawiorysta to początek nowej serii. Co się w niej wydarzy?

Prokurator Edling- co warto o nim wiedzieć?

Edling to postać w książce Behawiorysta. Jest on prokuratorem, który, mimo że był naprawdę dobry, to jednak szybko pożegnał się ze swoją karierę. Jest on postacią, która jednak nie poddała się przez wzgląd na ten przykry fakt. Zamiast tego dalej rozwijał się w swojej ulubione dziedzinie, czyli nauce o mowie niewerbalnej. Warto wiedzieć, że Edling jest postacią, która ma talent oraz smykałkę do tego, co robi. W książce Behawiorysta jego postać pojawia się, kiedy trzeba zacząć negocjacje z terrorystą. Warto przekonać się, jak poradził sobie Edling w niebezpiecznej sytuacji z zagrożeniem ludzkiego życia.

Remigiusz Mróz- kim jest twórca książki Behawiorysta?

Behawiorysta to książka, która została napisana przez bestsellerowego pisarza Remigiusza Mroza. Jest to pisarz, który pochodzi z Opola, zdobył tytuł doktora nauk prawnych, jednak ostatecznie stwierdził, że jego marzeniem jest praca jako pisarz i twórca książek. Mróz w kilka lat zdołał stworzyć sobie karierę oraz grono fanów, którego można mu pozazdrościć. Pisarz obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce, a do tego jest ceniony. Mróz pojawia się często w mediach, choć na co dzień przebywa gdzieś niedaleko Opola na łonie natury, gdzie może codziennie biegać oraz cieszyć się pięknem przyrody. Warto zapoznać się z twórczością Mroza i przekonać się, że jest on twórcą, który nieprzypadkowo zasłużył sobie na sporą sławę. Jego twórczość można znaleźć nie tylko w księgarniach stacjonarnych, ale też w księgarniach online, gdzie czeka na fanów przesyłka na adres domowy.